Beauté Güzellik MerkeziMerhaba arkadaşlar

Uzun süre sonra bloga yazı yazmanın verdiği heyecanla hemen sizlere Istanbul Bakırköy'de açılan Beauté'den bahsetmek istiyorum..

Istanbul sokaklarını ve merkezi meydanları bilirsiniz . Herkesin eline zorla broşürler tutuştururlar ve ingilizce kursu yok güzellik merkezi 50-60 tl'ye cilt bakımı yaptırın diye yolumuzu keserler . Bahsedeceğim güzellik merkezinde kadın resimleri boy boy afişler broşür dağıtanlar yok . Güzellik merkezinden ziyade klinik bir ortam . Evet güzellik merkezi yerine güzellik kliniği demem daha doğru olacak .

Klinikten görselleri gördüğünüzde bana hak vereceksiniz.

Ve şunu belirtmeliyim ki klinik çalışanları çok samimi ve cana yakın.


Sizler için klinik çalışanları ile minik bir röportaj yaptım..
dip not : klinik çok hijyenik .

Beaute hikayesi nasıl başladı ve neler bekliyorsunuz?

Güzellik ve sağlık sektöründeki gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Güzellik yaklaşımında temel aldığımız hedef, siz değerli danışanlarımıza sektörün en yeni bilgi ve teknolojilerinden faydalanarak “üst düzeyde memnuniyet” olanağı sunmaktayız.

            Beauté olarak en büyük hedefimiz, müşterilerimizin çekinmeden başvurabileceği “akla ilk gelen” bir merkez olmaktır. Hedeflerimize ulaşmak için değerlerimizden ve kalitemizden ayrılmayacağız. Güzelliğinizi bize emanet edin…

            Beauté’yi diğer kuruluşlardan farklı kılan özellikler nedir ?

     En yeni teknolojiye sahip olması,

    Ürünlerimizde paraben, benzofenone, TEA, phenoxyethanol, parfüm, yapay renklendirici, mineral yağ, alkol, parafin, petrokimyasal maddelerin bulunmaması,

  Cilt ve vücut analizi, doğru tanı, doğru ürün ve doğru uygulamalarla kişiye özel olması,

    Uzman ekibiyle, kaliteli ve hijyenik bir ortamda müşteri memnuniyetini ön planda tutması.

Peki uzman ekibinizi biraz tanıyabilir miyim desem?

Tabi ki. Uzman estetisyenimiz Hilal Kuzu aynı zamanda şirketimizin kurucularından. Kendisinin sağlık sektöründe 10 yıllık yöneticilik deneyimi mevcut. Mezun olduğu okul ve aldığı eğitimler yine sağlık yöneticiliği üzerine. Zaten Beauté olarak sağlıklı güzelliğe vurgu yapmamızın nedeni de Hilal Hanımdır.

Doktorumuz Menekşe Lokman dermatoloji uzmanıdır ve aynı zamanda şirket ortağımızdır. Güzellik sektörüne olan ilgisinden dolayı medikal estetik uzmanlığı alanında eğitimlerini tamamlamış ve bu alanda İstanbul’un önde gelen hekimleriyle çalışma fırsatını yakalayarak, 4 yıldır birçok başarıya imza atmıştır.

Ben artık buraya klinik diyorum sayenizde peki bu kinikte hangi ürünler kullanılıyor?

  Ürünlerimiz içerisinde olan Phy-mongShe Kore menşeili profesyonel medikal bakım ürünüdür. Türkiye’de internette satışı bulunmamakta ve İstanbul’da sadece birkaç güzellik merkezinde bulunmaktadır. İçerisinde paraben,benzofenone, triethanolamin TEA, Phenoxyethanol, parfüm, yapay renklendirici ve mineral yağ kesinlikle bulunmamasına rağmen ilk seanslarımızda bile harika sonuçlar alabiliyoruz.

Yine ürünlerimiz içerisinde bulunan BDR Alman menşeili profesyonel medikal bakım ürünüdür. Türkiye’de internet üzerinden satışı yoktur ve sadece İstanbul’da birkaç güzellik merkezinde bulunmaktadır. BDR ile, yaş gözetmeksizin, tüm cilt durumlarını, akne ve skarlı,lekeli, hassas, alerji eğilimli tüm ciltleri içeriğinde bulunan modern paramedikal teknolojiler ve dermasötik aktif maddeler içeren serumlar kombinasyonu ile tedavi edebiliyoruz.

        Uygulamalarımız tamamiyle kişiye özel olup, cilde temas eden hiçbir materyali ayrıca satmıyoruz. İğne, fraksiyonel cihaz başlığı vb. kişiye özel materyalleri dezenfekte edip tekrar kullanmıyoruz. Kişiye özel olduğu için kullanımdan sonra tüm materyalleri atıyoruz.

     

   Epilasyon cihazımız IPL Lazerdir. Cihazımız Alexandrite ve Diode kombine bir cihaz olup, jel ve jilet gerektirmeden ağrısız ve acısız bir sistem olduğu için müşterilerimiz acı çekmeden rahatlıkla işlem yaptırabilmektedir. 6 seans ile sınırlandırılmış bitme garantili, müşteri için uzun seanslar gerektirmeyen bir tedavi yöntemidir. Tüm vücut için uygulama, 45 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

       

 Saç ekimi ekibimiz şu an faal olan A ve A+ sınıfı özel sağlık kurumlarında aktif görev alan deneyimli ve alanında uzman doktorlardan oluşmaktadır. Müşterimizin ihtiyacı olduğunda ekibimiz merkezimizde toplanıyor ve uygulamayı ameliyat odasında gerçekleştiriyor. Hastanın ihtiyacı olan bölgeye kanallar açılarak ense bölgesinden alınan kıl kökleri kanallara yerleştiriliyor. Ense bölgesinde herhangi bir boşluk ve iz kalmadan, estetik bir şekilde alınan kıl kökleri 45 – 90 derece gibi eğimlerle gerekli bölgeye ekiliyor ve 1 günde işlem tamamlanıyor.

 Uygulamalardan bazılarını

sizlerle paylaşmak istedim.

 Uygulamalardan bazılarını 
sizlerle paylaşmak istedim. 

TUM UYGULAMALAR ICIN TIKLAYINIletisim için : 

 Fişekhane Cd. No:52 K:1 PK:34140 Bakırköy / İstanbul 4 yorum :

 1. Canım paylaşım için teşekkürler bloğunu takipteyim ben de bloğuma beklerim sevgiler :)
  http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar bende yeni blog açtım nasıl olduğu hakkında yorumlarını paylaşır ve beni takip edersen çok sevinirim.
  http://sengulasikkutlu.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. blogları gezerken bulduğum bu şirin blogu hemen takibe aldım. bende beklerim. sevgiler...
  soslubadem.blogpot.com

  YanıtlaSil
 4. Merhaba blog keşif etkiniğinden geliyorum. takipteyim sizleride beklerim. http://dogamucizelerii.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka