Balmozon

Balmozon ile guzelligimizannemizden etkinliğinde tanıştım.Profesyonel cilt Bakım serumu Balmozon içeriğindeki yoğun oksijen ile hücre oksijenlenmesini arttırır... Onarılma ve yenilenme için dokuları hazırlar... Cilde canlılık ve parlaklık sağlar... Akneyi iyileştirmek ve cilt lekelerini gidermek için etkilidir. Özel Günler'de hormonal değişim sivilcelerimi iyileştirme konusunda çok başarılı . Önce şişen kızaran ve geçmeye yakın rengi mor olan sivilce ve izleriMi geçiriyor ve eskisi kadar morarmıyor.
Cilt enfeksiyonları, pişik ve iyileşmeyen yaralarda kullanılır. Ağız içi aft ve yaralarda, böcek sokmalarında, diş eti kanamalarında, diş beyazlatmada, selülitli görünümü hafifletmede, saç dökülmesinde ve spor yaralanmalarında dokunun onarılması için kullanılabilir.
 Gribal ve genital enfeksiyonları hafifletmede, siğillerde, topuk çatlaması, nasır gibi durumlarda iyileştirici olarak kullanılabilir.
Cilt temizlendikten ve toniklendikten sonra günde iki kez düzenli olarak uygulanır. Balmozon güvenle dişlere de uygulanabilir. Düzenli kullanımda gözle görülür bir diş beyazlatma etkisi vardır.
 Virüs ve zararlı bakteri öldürücü etkisi ile diş eti iltihapları ve tartar oluşumunu önler. Ağız florasının sterilizasyonunu sağlar. Ağız içi kullanımda diş macunu gibi fırçaya sürülerek dişler fırçalanabilir. Ağız içi (aft benzeri) lezyonlarda bölgesel uygulama yapılabilir. Kullandıktan sonra yıkamanın herhangi bir zararı yoktur ancak, etkisinin görülmesi için fırçalama süresi ya da bölgesel uygulamada üzerinde bekletme süresi 4-5 dk olması iyi olacaktır.

Kokusu çok keskin ve beni ciddi manada rahatsız ediyor bu sebeple sadece özel günlerimde ürünü çalkalayarak 1 pompa kullanıyorum , ürünü buzdolabında saklıyorum 50ml bana 10 yıl gider diyebilirim fakat sok kullanma tarihinin bitmesine sadece 6 ay var . Diğer bilgileri sitesinden aldığımı belirtmek isterim . Bu kokuyu ve yapış yapış hissi saçımda , dilimde , dişimde ya da tüm cildimde asla istemem.Ve firma uyarısı ...
"Göze" temas ettirmeyiniz. Aktif oksijen içerdiğinden yakar! Astım sorunu olanlar kullanmadan doktorunuza danışın... Kokusu hassas kişileri rahatsız edebilir... Bu yağları bakımınızda kullanırken gündüzleri 30 SPF içeren bir güneş koruyucu kullanılması tavsiy Kullanımın ilk haftasında, cildin yüzeyindeki ölü tabakayı nazikçe attığından, alttan yeni deri geleceğinden, hafif bir pullanma, kalınlaşma gibi his oluşabilir.
Kimyasal , sentetik, petrol türevleri, alkol, gliserin, parafin ve paraben içermez.

3 yorum :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka